Quady-OFF Road

Jeśli oprócz gór i pięknych widoków, potrzebują Państwo zastrzyku adrenaliny, to nic takiego zastrzyku nie wywołuje lepiej niż ryk potężnych silników. Dlatego dla tych, którzy do szczęścia oprócz pięknej przyrody potrzebują adrenalinowego kopa i potężnych maszyn proponujemy przejażdżki na Quadach bądź opcjonalnie samochodami przeprawowymi marki JEEP po bezdrożach w stylu OFF-Road z napędem 4X4 Najwyższej klasy sprzęt, profesjonalni instruktorzy, którzy wszystko wyjaśnią, a jeśli ktoś sobie nie radzi, także przewiozą. Mocne wrażenia, wspaniałe widoki, świetna atmosfera, dobra zabawa, to jesteśmy w stanie zagwarantować. Nie ma jak podziwianie gór z wierzchu potężnego stalowego rumaka, czasem za szklaną szybą – to niezapomniane chwile i piękne wspomnienia.

Oferta OFF-Road:

Jazda Off-Road po górskich bezdrożach w okolicy Zakopanego.
Czas trwania: około 90 minut,
Liczba uczestników: 1-4 osoby.
Osoba z umiejętnościami może jechać sama lub zabrać ze sobą, aż do 3 osób towarzyszących.
Uczestnik samodzielnie poprowadzi pojazd. W przypadku, gdy realizacja odbędzie się w grupie istnieje możliwość zmian za kierownicą podczas jazdy.
Nad komfortem jazdy będzie czuwał doświadczony instruktor, który pojedzie z uczestnikami i w razie potrzeby będzie służył radą oraz pomocą. Wyjazd w teren rozpoczyna się spotkaniem w umówionym miejscu w Zakopanem. Trasa Off-Roadu przebiega w obszarze o zróżnicowanym poziomie trudności i wiedzie przez miejscowości Zakopane-Poronin-Gliczarów Górny. Okolica obfituje w pagórki, strome zjazdy i podjazdy. Podczas jazdy pojawią się także elementy przepraw przez błotniste tereny leśne.
Jazda odbywa się samochodem Jeep Grand Cherokee, po modyfikacjach lift 10 cali, został wyposażony w silnik 5.7 Hemi o mocy 400 KM i 3-punktowe pasy bezpieczeństwa.
Przed rozpoczęciem wyprawy odbędzie się krótkie szkolenie z zasad jazdy w terenie i obsługi samochodu.
Na specjalne życzenie wyprawa może się odbyć po zapadnięciu zmroku.

 

PROGRAM RAMOWY:

 

  • Odbiór z miejsca zakwaterowania.
  • Krótki teoretyczny instruktaż przez profesjonalnych instruktorów.
  • Wyjazd w teren w zależności od umiejętności na 1,2,3h. lub cały dzień.
  • Powrót do miejsca zakwaterowania.

 

Rezerwacja:

 

tel. (+48) 512 239 553

Dodaj komentarz