Wkoło Tatr

Czy nie zastanawiało Państwa, gdy wypoczywacie pod Tatrami, co jest po ich drugiej stronie? Czy jest tam coś ciekawego do zobaczenia? Gdy nie ciągnie was na stok lub na szlak, a zaliczyliście już większość muzeów i atrakcji w Zakopanem, może czas wybrać się na Słowację i zobaczyć co ciekawego jest po południowej stronie Tatr? Zachęcamy do takiej wyprawy! Teraz to już nie problem, a czysta przyjemność.

jaskinie Słowacja

W trakcie oferowanej przez nas wycieczki wokół Tatr zobaczą Państwo najciekawsze miejsca na Słowackiej Orawie, Spiszu czy Liptowie. Niezapomniane wrażenie zrobi na pewno Orawski Zamek. Potężna warownia wznosząca się na olbrzymiej skale nad rzeka Orawą. Jego sylwetka wyda się wam znajoma nie bez powodu. „grał” on bowiem w wielu filmach od naszego „Janosika” po amerykańskiego „Ostatniego smoka”.

Po wojażach na wysokich skałach, chętnie z Państwem zejdziemy do podziemi Jaskini Slobody zwanej lodową, gdzie 2 metrowe stalaktyty, czy stalagmity będą Państwa wyobraźnię z pewnością zadziwiać do zupełnego zachwytu jakim cudem przyrody jest Jaskinia Slobody. Jeżeli chodzi o jaskinie, Słowacja ma do zaoferowania wiele ciekawych miejsc do odwiedzenia. Później zabierzemy Państwa w mniej sławne, ale równie piękne miejsca jak Skansen Prybylina, gdzie zobaczycie jak się tu żyło przed wiekami. Co ważne niemal wszędzie znajdziecie Państwo opisy w języku polskim a także przewodników znających język polski lub angielski. Dla osób, których fascynują jaskinie, Słowacja może stanowić ciekawą propozycję o wysokich walorach turystycznych. Nasz przewodnik oprowadzi Państwa po najciekawszych miejscach godnych obejrzenia. Zachęcamy do zwiedzania Słowacji z nami.


Z pewnością zafrapuje Państwa fakt jak ten kraj jest podobny do Polski, a jednocześnie odmienny. Z nami zwiedzicie najciekawsze miejsca Słowackiego Liptowa, Spisza i Orawy w przeciągu jednego dnia. Jeśli zechcecie zobaczyć inne zakątki Słowacji, np. Bachledową Dolinę w której znajduje się (ścieżka koronami drzew), Słowacki Raj (przełom Hornadu) lub spróbować nart na Słowacji, także zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

 

Rezerwacja:

 

tel. (+48) 512 239 553

  • Zamek Orawski

    Zamek Orawski

  • Jaskinia Slobody

    Jaskinia Slobody

  • Skansen Prybylina

    Skansen Prybylina

Dodaj komentarz